poniedziałek, stycznia 23, 2006

Quote #14

Pierwsza quota Biblijna, ciekawe jak dużo ich tu będzie (w sumie mógłbym całą Biblię przepisać, tam każda linijka jest ważna :>)

Proście, a będzie wam dane.

5 komentarzy:

Agata pisze...

Mógłbyś czasm oprócz dodania cytatu dopisac swoje przemyślenia jakie z nim wiazesz albo chociaż dlaczego akurat ten wybrałeś. Tak to nawet ne ma co komentować, bo to jet tak uniwersalny cytat żemożna go odnieść do wszystkiego.
Wogóle naucz sie blogi powadzić:P

Scorcerer Savine pisze...

Po pierwsze, w ogóle.
Po drugie, blogi śmierdzą.
Po trzecie, na prawdę chcesz, żebym komentował to, co cytuję? Na początku wyzywałaś, że za bardzo fizolofywuję, a teraz chcesz więcej... zdecyduj się...

domyśl się pisze...

Nie. Chodzi mi o to żebyś napisał po co wogóle zamieściłes ten cytat i dlaczego. Z resztą ja tu już nie zaglądam. nie podoba mi sie. I prosze cię żebyś nie wykorzystywał moich cytatów i nie nadużywaj mojego imienia
please

Scorcerer Savine pisze...

Pomijając całą resztę tego komentarza, która została omówiona gdzie indziej, Prosiłbym na przyszłość, żeby krytyka była... hmm... nazwijmy to, "uargumentowana". Jeżeli jest źle, czemu? Sam nie dojdę do niczego, mnie trzeba jak krowie na polu palcem pokazać, bom ci ja człek prosty. Jeżeli, czytaczu, powiesz że jest "źle" "be" "niefajnie" idt, to nic się nie zmieni - nie wiem co konkretnie jest źle, więc nie poprawię niczego, więc będzie tak samo. Skoro piszesz, że jeśt do niczego, to znaczy, że chcesz żeby było lepiej. Więc proszę, pomóż mi.

pffff pisze...

od dzisiaj tak wyrażam swoją dezaprobatę: a pffff:P
i kropka. Dziękuje Bartusiowi za ten wyraz jkaze prosty a jakże wiele znaczacy.